سایر محصولات

اقبال در راستای پوشش درخواستهای مشتریان عزیز و وفادار خود، اقدام به تهیه و عرضه محصولاتی نظیر خاکشیر، تخم ریحان، اسپند و غیره با بهترین کیفیت نموده است.

اسپند

از دیر باز، سوزاندن و دود کردن دانه این گیاه در ایران برای ضدعفونی کردن هوا و دور کردن چشم زخم استفاده شده. دانه اسپند را بصورت خوراکی نیز استفاده می نمایند که فواید خیلی زیادی دارد.

مشاهده محصول

آرد سنجد

سنجد یا همان زیتون وحشی، جزء معدود گیاهان دارویی است که برای هسته، گوشت و پوست آن هر کدام خواص فوق العاده ای ذکر شده است. اقبال با استفاده از آسیابهای خاص توانسته است پودر کامل آن را تولید کند تا مشتریان عزیز، از کلیه خواص آن بهره ببرند.

مشاهده محصول

تخم ریحان

تخم ریحان، همان بذر گیاه محبوب ریحان می باشد و نباید با تخم شربتی اشتباه گرفته شود. از آن میتوان به عنوان معجون روزهای گرم تابستان یاد کرد به ویژه از ترکیب آن با گلاب ،زعفران و تکه ای یخ که روح انسان را جلا میدهد. تخم ریحان خواص درمانی زیادی دارد.

مشاهده محصول

خاکشیر

خاکشیر یکی از گیاهان دارویی محبوب در ایران است. علاوه بر خاصیتهای درمانی فراوان آن، می توان برای لاغری و رفع عطش هم استفاده نمود. خاکشیر را بهتر است پس از شستن، چند ساعتی خیسانده و استفاده نمایید.

مشاهده محصول

جوهر لیمو

جوهر لیمو با نام علمی اسید سیتریک، یک نوع اسید آلی ضعیف است که در مرکبات از جمله لیمو، پرتقال، نارنج و… یافت می شود. جوهر لیمو در صنعت مواد غذایی هم به عنوان طعم دهنده ترش استفاده می شود و هم میتوان برای تازه نگهداشتن میوه های بریده شده استفاده نمود.

مشاهده محصول

زاج سفید

زاج سفید، بلورهای شفاف با طعمی شیرین، طبعی گرم و خشک و محلول در آب می باشد.
موارد استفاده زاج سفید در طب سنتی بسیار است و از آن در تهیه برنج، ترشیجات و شور نیز می توان بهره برد. شما می توانید با خیالی آسوده از زاج سفید مرغوب و خالص اقبال استفاده نمایید.

مشاهده محصول